Firma Trans – Orawex posiada najlepszej jakości materiały budowlane. W bardzo bogatej ofercie sprzedażowej dysponujemy różnego rodzaju materiałami, niezbędnymi do wykonywania wielu prac o charakterze remontowo – budowlanym. Cennik usług  dopasowujemy do indywidualnego zamówienia danego klienta. Wszystkie dostępne u nas materiały budowlane objęte są gwarancją trwałości. Posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty oraz atesty.

Trans – Orawex to najwyższa jakość, profesjonalizm i odpowiedzialność!

Dostosowując  się do potrzeb naszych klientów, oferujemy im pełen asortyment materiałów budowlanych, renomowanych producentów.

W aktualnej sprzedaży posiadamy takie artykuły jak:

  • ceramika, pustaki,
  • stal, akcesoria metalowe,
  • chemia budowlana.

Firma Trans – Orawex posiada wieloletnią tradycję i od ponad 20 – lat działa w swojej branży. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów i zawsze służymy im radą oraz pomocą. Dajemy gwarancję na sprzedawane przez nas produkty i materiały budowlane. W ramach naszych usług oferujemy również transport zakupionych produktów, w dowolne miejsce w kraju. Nasze solidne i odpowiedzialne podejście do świadczonych usług owocuje już od dziesięcioleci dobrą renomą naszej firmy.

TRANS- ORAWEX – DOSKONAŁEJ JAKOŚCI MATERIAŁY BUDOWLANE W DOBREJ CENIE!