Firma Trans – Orawex świadczy różnego rodzaju usługi, związane z usługami transportowymi, dystrybucją produktów paliwowych, sprzedażą materiałów budowlanych oraz nawozów sztucznych. W stałej ofercie sprzedażowej posiadamy takie produkty, jak: węgiel, drewno opałowe, ekogroszek czy pelet. Prowadzimy także usługi, związane z wywozem ziemi i wynajmem  koparkoładowarek.

Trans – Orawex – usługi na najwyższym poziomie

Firma Trans – Orawex posiada ponad 20 – letnie doświadczenie w branży. Działamy w zakresie usług transportowych, zarówno na terenie kraju, jak i zagranicą. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów oraz wykwalifikowanym zespołem kierowców. Ponadto oferujemy usługi, związane z pracą koparkoładowarki, którą wykorzystać można przy różnego typu pracach budowlanych. To wysokiej klasy sprzęt, działający zawsze bezawaryjnie. Dla osób, które potrzebują szybkiej i fachowej pomocy,  związanej z wywozem ziemi, polecamy również naszą firmę, jako solidnego i wiarygodnego wykonawcę. Prowadzisz roboty zimne? Nie martw się – my zajmiemy się wywozem zbędnej gleby. Reagujemy na potrzeby każdego klienta i świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Cennik naszych usług jest optymalnie dopasowany do każdego zamówienia.

Przekonaj się – warto nam zaufać!
Wywóz ziemi

W ramach działalności firmy Trans-Orawex zajmujemy się także takimi usługami, jak wywóz ziemi. Jest to usługa dedykowana wszystkim klientom, którzy borykają się z problemem ziemi, zalegającej na ich terenie. Zdarza się, iż po wykonaniu prac budowlanych, na posesji  znajdują się duże ilości niepotrzebnej gleby. Samodzielne jej usunięcie bywa kłopotliwe i

Więcej
Koparkoładowarki

Koparkoładowarki to maszyny, które są przeznaczone do wykonywania wszelkiego rodzaju robót ziemnych. Spełniają one dwie funkcje, zarówno koparki, jak również i ładowarki. Pojazdy te uznaje się za jedne z najbardziej powszechnych oraz uniwersalnych maszyn o charakterze budowlanym. Firma Trans- Orawex oferuje swoim klientom usługi, związane z pracami, z wykorzystaniem koparkoładowarek.

Więcej
Transport

Transport to jedna z najbardziej powszechnych i prężnie rozwijających się gałęzi przemysłu. Firma Trans - Orawex od wielu lat świadczy różnego rodzaju usługi transportowe. Wyróżnia nas ich jakość  oraz konkurencyjne ceny. Szczególny nacisk kładziemy na rozwój usług w zakresie, jakim jest  transport krajowy. Jeśli potrzebujesz rzetelnego przewoźnika  to firma Trans-

Więcej